Chusta KLANZA - popularna i uwielbiana przez Dzieci i dorosłych. Dostępna w rozmiarach od 1 do 7 metrów. Na małych imprezach domowych z mniejszą liczbą Dzieci stosujemy małe chusty, w przedszkolach i na imprezach plenerowych większe. Znamy różne zabawy z wykorzystaniem chusty, które sprawiają wiele radości uczestnikom zabawy w każdym wieku.

Malowanie Dzieci - uzdolnieni plastycznie animatorzy potrafią namalować Dzieciom na twarzy, rękach i nogach prawdziwe dzieła sztuki. Do najbardziej popularnych należą motylki, kwiatki, tygrysy, zygzak Mc Queen, smoki, spider man, klaun i herb FC Barcelony. Przykłady naszych malunków na zdjeciach.

Balony do modelingu - każde Dziecko dostaje od naszych animatorów długie kolorowe balony uformowane w różne kształty. Mogą to być różnego rodzaju pieski, kotki, słonie, żyrafy, króliki, różowe pantery, małpki na palmie, koniki, samoloty, dinozaury, kwiatki dla dziewczynek i miecze oraz szable pirackie dla chłopców.

Wielkie bańki mydlane - łapanie baniek mydlanych to jedna z ulubionych zabaw Dzieci w każdym wieku. Im wieksze bańki tym więcej radości.

Sztuczki magiczne dla dzieci - jak coś znika i nieoczekiwanie się pojawia to robi wrażenie nawet na dorosłych.

Klauninkowe zabawy i konkursy - zabawy ruchowe, sportowe, tradycyjne oraz konkursy z nagrodami.

Zabawy i konkursy z muzyką - możemy zapewnić oprawę muzyczną imprezy co pozwoli nam na lepszą zabawę przy muzyce, zabawy i konkursy muzyczne oraz karaoke. Naszą specjalnością jest Klauninkowa dyskoteka z nagrodami.

Zabawy i konkursy dla dorosłych